Құрылым мен басқару органдары

Құрылым

Баталова Татьяна Леонидовна – филиалдың  директоры
Жұмыс кестесі:  9:00 - 18:00 
 221 каб.
Электрондық пошта: info@gup.kz

Филиал директорының оқу және әдістемелік жұмысы бойынша орынбасары –
Шеретов Сергей Гордеевич,
тарих ғылымының кандидаты
Жұмыс кестесі:  9:00 - 18:00  
тел.: 279-07-91 
210 каб.
Электрондық пошта: info@gup.kz

Филиал директорының ғылыми жұмысы бойынша орынбасары –
Иванова Марина Геннадьевна,  педагогикалық ғылымының кандидаты
Жұмыс кестесі:  9:00 - 18:00 
тел.: 279-06-88,  219 каб.
Электрондық пошта: info@gup.kz

Филиал  директорының  жалпы сұрақтар бойынша және жоғары оқу орнына дайындау дейнгі орынбасары –
Седловская Лилия Петровна

Жұмыс кестесі:  9:00 - 18:00  
тел.: 279-94-64,  227 каб.
Электрондық пошта: info@gup.kz

Филиал  директорының  әкімшілік-шаруашылық  бөлімінің орынбасары –
Долгиева Кристина Николаевна
Жұмыс кестесі:  9:00 - 18:00 
тел.: 279-86-84,  207 каб.
Электрондық пошта: info@gup.kz

Ұйым-құқықтық бөлімінің меңгерушісі-
Ушакова Ольга Евгеньевна
Жұмыс кестесі:  9:00 - 18:00 
факс.:  279-96-69,  221 каб.
Электрондық пошта: info@gup.kz

Бас бухгалтер -
Савченко Людмила Сергеевна

Жұмыс кестесі:  9:00 - 18:00 
тел.: 279-00-24,  109 каб.
Электрондық пошта: info@gup.kz

Бухгалтерия туралы ережелер

Кітапхананың меңгерушісі-
Видюк Лариса Анатольевна

Жұмыс кестесі:  9:00 - 18:00 
тел.: 279-93-66,    300 каб.
Электрондық пошта: info@gup.kz

Кітапхана туралы ережелер

КАФЕДРАНЫҢ  МЕҢГЕРУШІЛЕРІ

Кафедра туралы Ереже

Құқықтану кафедрасының меңгерушісі 
Шалтакбаев Скандербек Жумахметович, заң ғылымының кандидаты

Жұмыс кестесі: 9.00-16.00

тел.: 279-93-87, 302 каб.
Электрондық пошта : info@gup.kz

Жалпы білім беретін кафедра  меңгерушісі -                   
Цепкова Ирина Борисовна,
саяси ғылымының кандидаты
Жұмыс кестесі:  9:00 - 16:00 
тел.: 279-07-06,  402 каб.
Электрондық пошта: info@gup.kz

Экономика, информатика және математика кафедра меңгерушісі-
Сарбасова Алуа Кураковна,
физико-математикалық ғылымының кандидаты
Жұмыс кестесі:  9:00 - 16:00 
тел.: 279-95-84,  216 каб.
Электрондық пошта: info@gup.kz

 

Әлеуметтік-мәдени технология кафедра  меңгеруші -
Кутукова Елена Олеговна,
филологиялық ғылымының кандидаты
Жұмыс кестесі:  9:00 - 16:00 
тел.: 279-59-15,  411 каб.
Электрондық пошта: info@gup.kz

Әлеуметтік-мәдени технология кафедра  меңгерушінің орынбасараның М.А. –
Егорова Татьяна Владимировна, филологиялық ғылымының кандидаты
Жұмыс кестесі:  9:00 - 16:00 
тел.: 279-03-17,  каб.409
Электрондық пошта: info@gup.kz

IT-орталығы

IT-орталығының бастығы  -
Дроздов Григорий  Петрович

Жұмыс кестесі:  9:00 - 18:00 
тел. 233-21-42,   217 каб.
Электрондық пошта: info@gup.kz

Оқу бөлімі
Оқу бөлімі туралы ережелер 

Филиалдың оқу бөлімінің меңгерушісі -
Демченко Ольга Владимировна
Жұмыс кестесі:  9:00 - 18:00
тел.: 279-94-40,   313 каб.
Электрондық пошта: info@gup.kz

Оқу процесінің сапа мониторинг бойынша маманы-
Киричева Инна  Геннадьевна
Жұмыс кестесі:  9:00 - 18:00
тел: 279-89-84, 115 каб.
Электрондық пошта: info@gup.kz

Бас маман -
Багаева Джульет
та  Герасимовна
Жұмыс кестесі:  9:00 - 18:00
тел. 279-07-82,     306 каб.
Электрондық пошта: info@gup.kz

Мәдени факультетінің маманы -
Загородняя Марина Владимировна

Жұмыс кестесі:  9:00 - 18:00
тел. 279-07-82,    505 каб.
Электрондық пошта: info@gup.kz

Экономикалық факультетінің маманы-
Козырева Наталья Владимировна
Жұмыс кестесі:  9:00 - 18:00
тел. 279-92-33,   406 каб.
Электрондық пошта: info@gup.kz

Заң факультетінің маманы-
Хатько Ирина Геннадьевна

Жұмыс кестесі:  9:00 - 18:00
тел. 279-87-61, 406 каб.
Электрондық пошта: info@gup.kz

 

Диспетчер -
Зимина Лидия Владимировна

Жұмыс кестесі:  9:00 - 18:00.
тел 233-21-22, 313 каб.
Электрондық пошта: info@gup.kz

 

Студенттер жұмысы бойынша бөлімі​
Студенттік бөлім туралы ережелер

Студенттер жұмысы бойынша бөлімінің меңгерушісі-
Фонарёва Любовь Ивановна
Жұмыс кестесі:  9:00 - 18:00.
тел.: 279-89-84,  115 каб.
Электрондық пошта: info@gup.kz

Студенттер жұмысы бойынша бөлімінің маманы-
Раисова Кульганша Андреевна

Жұмыс кестесі:  9:00 - 18:00.
тел.: 279-89-84, 115 каб.
Электрондық пошта: info@gup.kz

Жоғары оқу дейінгі дайындау бөлімі 

Жоғары оқу орнына дайындау дейнгі туралы ережелер

Тәрбиелік жұмыс бойынша маманы -
Комарова Людмила Петровна

Жұмыс кестесі:  8:00 - 17:00
тел. 279-98-06,  505 каб.
Электрондық пошта: info@gup.kz

 

Жоғары оқу орнына дайындау дейнгі бөлімінің маманы -
Кирдяева Елена Васильевна

Жұмыс кестесі:  9:00 - 18:00
тел. 279-01-31, каб.112
Электрондық пошта: info@gup.kz

Дәрігерлік орын

Фельдшер -
Михайлова Яна Валерьевна 

Жұмыс кестесі:  8.00-17.00
тел. 279-94-64,  223 каб.
Электрондық пошта: info@gup.kz

Ғимаратты қорғау

СПбГКУ Алматылық филиалының 
Күзет бастығы - 
Сузлицов Сергей Александрович
Жұмыс кестесі:  9.00-18.00 
тел. 233-21-95​